Opcje przeglądania

Schody modułowe Mix extra system 250

Solidne, trwałe i funkcjonalne schody to gwarancja wysokiego komfortu życia w mieszkaniu dwupoziomowym lub w stylowym apartamencie z antresolą. Do dyspozycji osób odwiedzających sklep Schody24.net.pl przygotowaliśmy wiele wersji estetycznych schodów wewnętrznych o zróżnicowanej konstrukcji, w tym schody metalowe z drewnianymi stopniami i pomniejszymi elementami drewnianego wykończenia.

Prezentowane wersje schodów o konstrukcji metalowej to doskonały wybór dla każdego nowocześnie urządzonego wnętrza, przede wszystkim dla przestronnych salonów z użytkową antresolą, a także dla mieszkań i domów dwupoziomowych z wydzieloną przestrzenią na wewnętrzną klatkę schodową.

Dzięki dużym możliwościom konfiguracyjnym prezentowane modułowe schody metalowe sprawdzą się we wnętrzach o zróżnicowanych układach ścian wewnętrznych, w pomieszczeniach o dużej i nieco mniejszej powierzchni, przede wszystkim jednak we wnętrzach urządzonych w sposób nowoczesny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na schody metalowe i wyboru jednej z dostępnych konstrukcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl