Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Schody Modułowe Vertical

Metal jest tworzywem charakteryzującym się przede wszystkim elastycznością i nowoczesnym design’em podlegającym wielu modyfikacjom. Schody metalowe modułowe vertical nadają się do instalacji w niemal wszystkich pomieszczeniach. Występując w różnych formach- prostych, łamanych jak również dostosowywanych do indywidualnych życzeń klienta. Pośród poszczególnych projektów elementy takie jak kolory, czy tworzywa mogą być dobierane według propozycji producenta w różnych wariantach. Wybór spośród dostępnych schodów metalowych jest szeroki. Wybrany rodzaj i model można dostosować do wnętrz i indywidualnych gustów. Odporność materiału zapewnia długą eksploatację.

Metalowe schody modułowe VERTICAL – zaprezentuj estetyczne stopnie do wyższego poziomu


Schody metalowe modułowe VERTICAL wyróżnia organiczny design, dzięki czemu nie obciążysz nadmierną rozbudową małej przestrzeni. Zaletą tego modelu jest optyczna lekkość, wyszukana prostota oraz geometryczna symetria, które wprowadza do przestrzeni ład i uporządkowanie. Metalowe schody VERTICAL mimo oszczędności w formie, prezentują się we wnętrzu niczym nowoczesna rzeźba, która ma nie tylko praktyczny, ale również dekoracyjny charakter. Modułową instalacją z metalu podkreślisz swój niebanalny gust.

Produkt pomoże Ci stać się wybornym stylistą wnętrza i profesjonalnym majsterkowiczem, ponieważ model VERTICAL to również schody modułowe do samodzielnego montażu, które składają się z oddzielnych elementów. Możesz je łatwo ze sobą łączyć i rozłączać. Każdy moduł jest zaprojektowany tak, aby pasował do standardowych wymiarów, dlatego stworzysz schody o różnych kształtach i rozmiarach. Takiemu rozwiązanie pozwala na dopasowanie wyposażenia do swoich osobistych potrzeb i wymagań. Montaż i demontaż metalowych schodów VERTICAL jest stosunkowo łatwy i szybki. Modułowe wersje takich minimalistycznych stopni są popularne w budynkach, gdzie wymagana jest elastyczność projektowania, a także w przypadkach, gdy montaż schodów tradycyjnych jest trudny lub niemożliwy do wykonania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl