Opcje przeglądania

Schody modułowe metalowe Madi Extra 160

Wszechstronne schody modułowe Madi extra 160 to bardzo dobry wybór dla użytkowników poszukujących schodów o nowoczesnej, prostej w montażu konstrukcji oraz estetycznym wykończeniu, pasujących do wnętrz mieszkalnych urządzonych klasycznie lub nowocześnie, a także do wnętrz użytkowych różnych typów: do lokali usługowych, obiektów biurowych i wielu innych. Charakteryzują się uniwersalnym ustawieniem i zastosowaniem: schody z metalu są tak wykonane aby można je było zastosować wg. własnej koncepcji wg. schematu układów oraz dopasować do wielkości otworu w stropie.

Madi Extra 160 wszechstronne schody metalowe modułowe

Schody modułowe Madi extra 160 wykonane z wytrzymałej konstrukcji metalowej w połączeniu drewnianymi stopniami i poręczami z twardego, odpornego na uszkodzenia drewna bukowego. Przedstawiony system schody modułowe Madi extra 160 dostępne są w różnych typach zabiegów (zabiegi skrętne, pod kątem prostym, lewe i prawe, z różną ilością stopni), w związku z czym schody pasują do lokali o zróżnicowanej charakterystyce technicznej. Zapoznaj się dostępnymi wersjami systemów schodowych Madi extra 160 z oferty sklepu schody24.net.pl i dobierz model odpowiadający własnym potrzebom, przede wszystkich charakterystyce technicznej swojego domu lub użytkowanego przez siebie lokalu dwupoziomowego.

Schody modułowe do zadań specjalnych

Nasze schody modułowe charakteryzują się niezwykłą uniwersalnością. Ich konstrukcja pozwala bowiem na postawienie ich nawet tam, gdzie pozornie nie ma na nie miejsca. Swobodnie połączą dwie kondygnacje niezależnie od ich wysokości oraz przestrzeni na klatkę schodową. Nasze schody modułowe mogą prowadzić zarówno do małych pomieszczeń, jak i tych nieco większych. Wykorzystuje się je zarówno do połączenia parteru z piętrem, jak i piętra z poddaszem. Schody są przy tym metalowo-drewniane. Taka konstrukcja jest nie tylko bardzo efektowna i elegancka, ale również bardzo wytrzymała. Proponujemy przy tym różne warianty kolorystyczne stopni, ale również metalowego stelaża. Co również istotne dostępne na naszej stronie internetowej Schody24.net.pl schody modułowe nadają się do samodzielnego montażu. Można zatem ograniczyć koszty związane z zatrudnieniem profesjonalnej ekipy montażowej, aczkolwiek taką usługę również oferujemy. Głównym elementem konstrukcji tych schodów jest natomiast słup podporowy, który gwarantuje bezpieczeństwo przyszłych użytkowników schodów modułowych. Warto też podkreślić, że nasze schody oferują kilka wariantów założenia. Mamy w swojej ofercie modele uniwersalne, ale również te proste, lewoskrętne lub prawoskrętne. Decyzję o konkretnym ułożeniu schodów można podjąć dopiero w momencie montażu. Nasze schody modułowe dostępne są też w przystępnych, atrakcyjnych cenach. Oferujemy doskonałą relację ceny i jakości naszych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl