Schody spiralne Vertical - co je wyróżnia?
Schody spiralne Vertical - co je wyróżnia?

Nie od dzisiaj wiadomo, iż jeśli chodzi o efektywne wykorzystanie przestrzeni – schody spiralne są bezkonkurencyjne. Ich pionowy charakter pozwala na to, by maksymalnie zaoszczędzić miejsce - żaden inny rodzaj schodów tego nie potrafi. Gdy zrozumiesz tę skuteczność, powód wybrania spiralnych schodków jako sposobu wyjścia na piętro staje się jeszcze bardziej zrozumiały – tym bardziej, iż wydajność przestrzenna jest stałym problemem, z którym prawie każdy właściciel domu musi się zmierzyć.

Tak więc instalowanie struktur optymalizujących wykorzystanie przestrzeni i stawiających na Twoją korzyść już pomaga wygrać tę bitwę. To jednak zapewniają każde schody spiralne. Co zatem jest tak wyjątkowego w schodach spiralnych typu Vertical, że zostawiają konkurencję w tyle?

Schody spiralne Vertical – perła wśród rozwiązań architektonicznych

Już w pierwszej chwili zapoznawania się z walorami schodów spiralnych Vertical widać wyraźnie tę różnorodność, którą zapewnia producent. Można je znaleźć w naprawdę różnych wykończeniach, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie to odpowiednie dla siebie:

Oto dwa kapitalne przykłady:

Ta cecha schodów spiralnych Vertical sprawia, iż z niezwykłą lekkością mogą one stać się integralną częścią wyposażenia. Ich szeroka paleta wzorów, jak również opcje kolorystyczne w nie mniejszym bogactwie sprawiają, że wnętrze w którym zostaną zlokalizowane nabiera niepowtarzalnego uroku.

Schody spiralne Vertical – czym jeszcze się wyróżniają?

Są to projekty zestawiające dwa z najlepszych materiałów użytkowych w wykończeniu wnętrz – mowa oczywiście o stali nierdzewnej oraz drewnie. Takie unikatowe zestawienie przekłada się nie tylko na ich niepowtarzalny styl, ale także trwałość, szyk i odporność na zniszczenia. Poza tym, tak jak i inne schody spiralne Vertical również pozwalają na zaoszczędzanie sporego kawałka przestrzeni, z tym że w tym przypadku robią to w jeszcze bardzo finezyjny i urokliwy sposób.

Wybierając schody tego modelu można także cieszyć się z następujących cech:

  • możliwość dopasowania modelu do możliwości przestrzennych pomieszczenia
  • możliwość idealnego dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb
  • dowolność wyboru kierunku i kątów skrętu oraz wysokości
  • możliwość dopasowania otworów

Powyższe cechy sprawiają, iż właściwie każdy może umieścić te schody w swoim domu – bez względu na to, jakie ma osobiste potrzeby czy też metraż. Do tego dochodzi cała niebanalna estetyka tego projektu, jak również fakt, iż można go dostać już w naprawdę okazyjnej cenie. To wszystko sprawia, że co jak co – ale ten model zdecydowanie warto mieć na swojej uwadze, jeśli się szuka projektu zgrabnego, nietuzinkowego jak i trwałego. Wyglądając za tymi cechami – można je znaleźć właśnie w schodach Vertical.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl