Schody drewniane na każdą kieszeń
Schody drewniane na każdą kieszeń

Podczas planowania remontu domu, istnieje wiele rodzajów projektów, które zazwyczaj nie są brane pod uwagę. Uwaga - czasami jednak rzeczy, które przeoczysz, mogą mieć istotne znaczenie w zapewnieniu odpowiedniego wykończenia domu i wcale nie muszą kosztować tak dużo jak Ci się wydaje. Prawda jest taka, iż przez większość czasu koncentrujemy się na tapetowaniu salonu, ponownym malowaniu lub dodawaniu nowych mebli, ale rzadko zastanawiamy się nad…. zmianą schodów!

Dzięki naturalnej drewnianej klatce schodowej możesz od razu ożywić swój dom, nadając mu nowy look i świeży, nowoczesny styl. Jeśli zastanawiasz się nad drewnianymi schodami, ale boisz się, że na to Cię nie stać – przeczytaj ten artykuł. Zawarte w nim propozycje udowadniają, iż dokładnie tak jak w tytule, schody drewniane są na każdą kieszeń!

Drewniane schody – wartość dodana każdego domu

Dodanie drewna do domu w dowolnej formie może z powodzeniem zmienić atmosferę przestrzeni życiowej. Tak samo, jak meble wykonane z drewna, również i schody drewniane są w stanie zapewnić w Twoim domu relaksujące, naturalne i organiczne środowisko, w jakim spędza się czas jeszcze milej, niż można to sobie wyobrazić.

Projekty domów są zazwyczaj tak skonstruowane, iż schody są jedną z pierwszych rzeczy, które ktoś zauważa po wejściu, odgrywając szczególną rolę w domu. To prawda bowiem dobrze dobrane schody z drewna mogą być stałym punktem centralnym każdego domu - bez względu na wielkość i kształt, ale za to w dobrej cenie.

Wszystkie poniższe przykłady dostosowane do różnej stylistyki kosztują poniżej 6000 złotych, a zapewniają luksusowy wygląd i ponadczasową wartość dla domu:

To prawda też, że drewniane schody w dobrej cenie podobnie tak jak te nieco droższe są dostępne w wielu różnych kształtach, stylach, wzorach i rozmiarach. Oznacza to, że niewątpliwie każdy znajdzie typ odpowiedni dla swojego domu, bez rozbijania rodzinnego budżetu. Niezależnie od tego, czy chodzi o minimalistyczny, czysty wygląd, czy o klasyczny, olśniewający design - doświadczeni stolarze zawsze zwracają uwagę na szczegóły oferując dokładnie to, czego oczekujesz. Jak więc wyraźnie widać, drewniane schody są odpowiednie dla wszystkich typów domów i są o wiele bardziej przystępne cenowo niż wiele osób sądzi.

Jednak jednym z większych czynników instalacji drewnianej klatki schodowej jest wartość dodana do domu. Choć początkowe nakłady kosztów wydają się duże, możesz mieć pewność, że jeśli dojdzie do sprzedaży domu, z pewnością odzyskasz tę kwotę. Taki inspirujący element projektu może być bardzo potrzebnym katalizatorem dla każdego potencjalnego nabywcy. Posiadanie drewnianej klatki schodowej niewątpliwie zwiększy wartość nieruchomości i sprawi, że będzie się wyróżniać na jakże konkurencyjnym rynku.

Czy drewniane schody w atrakcyjnej cenie są dobrej jakości?

Tak! Oprócz wizualnej świetności drewnianych schodów są też inne korzyści wynikające z ich zamontowania. Dzięki profesjonalnej instalacji i właściwej obróbce z biegiem czasu drewniane schody mogą przetrwać znacznie dłużej niż wszelkie inne materiały. Są one zawsze zbudowane tak, aby przetrwać nawet ciężką eksploatację i mogą być lakierowane lub powlekane dla zapewnienia im dodatkowej ochrony. Co ważne i co również przyczynia się do ich trwałości - są łatwe do czyszczenia: proste szczotkowanie i minimalne czyszczenie utrzymają je w optymalnej czystości.

Istnieje wielu ekspertów, w tym również polskich producentów, takich jak CoraSchody, którzy mają bogatą wiedzę, jeśli chodzi o projektowanie i instalację tego rodzaju schodów z drewna. Wszyscy producenci i instalatorzy z pewnością udzielą Ci przy okazji zakupu najlepszych porad i wskazówek, które pomogą Ci jak najdłużej cieszyć się jak najlepszym stanem tych schodów.

Podsumowując, jeśli możesz sobie wyobrazić drewniane schody w swoim domu, to pierwszy krok do sukcesu. Przeszukaj propozycje, przemyśl i znajdź najlepsze rozwiązanie, które będzie nie tylko praktyczne, ale i piękne.

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl