Price
  • from
    to
Stairs winding DUDA model Oslo 00 S 110 cm
Stairs winding DUDA model Oslo 00 S 110 cm
8 350,00 zł
kpl.
Stairs winding DUDA model Berlin 03 S 110 cm
Stairs winding DUDA model Berlin 03 S 110 cm
7 160,00 zł
kpl.
Stairs winding DUDA model Venecja 00 S 110 cm
Stairs winding DUDA model Venecja 00 S 110 cm
7 530,00 zł
kpl.

Attic stairs / stairs to the attic

Schody na poddasze użytkowe mogą przysporzyć wielu problemów – mała powierzchnia na niższej kondygnacji lub niewielki otwór w stropie uniemożliwiają zastosowanie najwygodniejszej konstrukcji. Jak zatem wybrać najlepsze schody na poddasze i gdzie je umieścić, jeśli jesteśmy dopiero na etapie budowy bądź remontu domu?

Schody w domu piętrowym lub parterowym z poddaszem użytkowym łączą przestrzenie zawarte na dwóch kondygnacjach. Pełnią nie tylko funkcję komunikacyjną, ale także estetyczną, ozdabiając wnętrze. Ponadto muszą być wygodne i zapewniać bezpieczeństwo członkom rodziny.

Rodzaj i kształt schodów zależy nie tylko od naszego gustu, ale przede wszystkim od ilości miejsca we wnętrzu domu. Powinniśmy przede wszystkim wybrać schody, które będą wygodne i dopasowane do potrzeb użytkowników. Należy także zwrócić uwagę na to, by użytkownicy czuli się bezpiecznie, przechodząc na wyższą kondygnację. Schody stanowią także ozdobę wnętrza. Gustownie wykończone, o ładnych kształtach dekorują pomieszczenia domu.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl