Price
  • from
    to
Stairs winding CORA model Berlin 03 S 110 cm
Stairs winding CORA model Berlin 03 S 110 cm
7 160,00 zł
kpl.
Stairs winding CORA model Oslo S 110 cm
Stairs winding CORA model Oslo S 110 cm
8 350,00 zł
kpl.
Stairs spiral DUDA model Venecja 110 cm
Stairs spiral DUDA model Venecja 110 cm
7 030,00 zł
kpl.
Stairs winding CORA model Bavaria S 110 cm
Stairs winding CORA model Bavaria S 110 cm
6 830,00 zł
kpl.

Schody Mix 08 L-90, U-180

Schody Mix 08 to średnio gabarytowe schody modułowe polskiego producenta schodów Cora. Dzięki wielu możliwym konfiguracjom, łatwo dopasować je do wnętrza. Oferujemy je w kilkudziesięciu układach – prostych, lewoskrętnych i prawoskrętnych. Można montować ja przy ścianie z jednostronną balustradą lub jako schody wolnostojące, wtedy wymagają jednak obustronnej balustrady. Schody Cora sprawdzą się doskonale zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Schody metalowe są łatwe w samodzielnym montażu, jednak oferujemy transport i profesjonalny montaż na terenie całej Polski.

Modułowe schody z metalu i drewna

Stopnie i poręcz wykonane są z litego drewna bukowego, które jest trwałe i odporne na uszkodzenia. Udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji na lakier, a także dwuletniej gwarancji na cały komplet schodów. Dzięki 30 rodzajom wybarwień stopni i poręczy, z łatwością można dostosować wygląd schodów metalowych do indywidualnych preferencji. Niezależnie od odcienia drewna, prezentują się modnie, elegancko i lekko za sprawą modułowej, jednobelkowej konstrukcji i metalowej balustrady. Poziome relingi pomiędzy tralkami nadają schodom lekkości i nowoczesnego charakteru.

Schody metalowe z drewnianymi stopniami

Drewniane stopnie i poręcz “ocieplają” wizualnie metalową konstrukcję i dodają jej klasycznej elegancji. Satynowa stal i lite drewno to połączenie materiałów, dzięki któremu schody Mix 08 pasują zarówno do wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych przestrzeni użyteczności publicznej, jak np. biura.

Uniwersalne ustawienie i zastosowanie.
Producent: CoraSchody
Typ: modułowe, system CORA L-90, U-180
Moduły: 180 metal
Rodzaj: średnio gabarytowe
Zastosowanie:
- średnie pomieszczenia
- do adaptacji poddaszy
Idealne do samodzielnego montażu.

Zobacz wszystkie nasze schody modułowe.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl